Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / 13.04 – Regulatory & Tax-related Updates in the Polish RE Market

13.04 – Regulatory & Tax-related Updates in the Polish RE Market

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Regulatory & Tax-related Updates in the Polish RE Market”, które odbędzie się 13 kwietnia br. o godz. 11:00

Częste zmiany prawne związane z regulowaniem działalności na polskim rynku energii odnawialnej, a także rozbudowany system opodatkowania, powodują że inwestorzy i deweloperzy często mierzą się z nieaktualnymi informacjami. Z tego też powodu prowadzenie projektów na tym rynku wymaga zwykle profesjonalnego doradztwa, które zapewnić mogą jedynie osoby specjalizujące się w finansowaniu oraz opodatkowaniu projektów w tej branży.

Webinar poprowadzony zostanie przez Katarzynę Klimkiewicz-Deplano – Partner Zarządzającą oraz Doradcę Podatkowego w Advicero Nexia, która posiada bogate doświadczenie w obsłudze Klientów z sektora energetyki odnawialnej. Przedstawi kwestie dotyczące finasowania projektów OZE, w taki sposób, aby ich opodatkowanie było jak najbardziej efektywne oraz bezpieczne dla przedsiębiorstwa. Ponadto nasza ekspertka omówi także najważniejsze obciążenia podatkowe wpływające na rentowność projektów oraz najnowsze aktualizacje przepisów.

Webinar współorganizowany jest wraz z Solarplaza – firmą, która od początku swojej działalności wspiera rozwój transformacji energetycznej. Misją Solarplazy jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w celu poszerzania świadomości o energii solarnej i odnawialnej na świecie. Solarplaza organizuje wydarzenia, tworzy newslettery oraz portale informacyjne, które umożliwiają specjalistom z branży dalszy rozwój oraz networking.

Webinar zostanie przeprowadzony w języku angielskim. Udział jest bezpłatny.

Link do zapisów znajdą Państwo -> tutaj <-

Regulatory Tax related Updates in the Polish RE Market - 13.04 - Regulatory & Tax-related Updates in the Polish RE Market

Podobne wpisy