Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / 10-lecie Advicero Nexia

10-lecie Advicero Nexia

W kwietniu tego roku zaczęliśmy obchody 10-lecia Advicero Nexia. Każda rocznica jest niezwykłym wydarzeniem, a możliwość rozwoju działalności przez tak długi okres to ogromne osiągnięcie dla każdej firmy. Jest to doskonała okazja do oceny dotychczasowych osiągnięć oraz skłania do refleksji, wspomnień i wielu przemyśleń.

Nasz sukces jest zasługą ludzi, którzy od początku tworzyli naszą organizację – bez zespołu nie bylibyśmy w stanie być w tym miejscu, w którym jesteśmy obecnie. Dlatego doceniamy wkład naszych pracowników, ich codzienną pracę i ciągłą chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. Nasi pracownicy nie boją się wyzwań i różnorodnych projektów, a my wiemy, że dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze wsparcie. Wierzymy, że to dzięki nim możemy tworzyć organizację wyznającą wartości: Jakości, Szacunku, Zaangażowania i Rozwoju, nie zapominając przy tym o społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wpływie jaki możemy mieć na wiele istotnych aspektów. 

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z naszych obchodów.

10 lecie 1 1024x768 - 10-lecie Advicero Nexia
Więcej informacji na temat kwietniowych obchodów 10-lecia oraz podziękowań Partner Zarządzającej Katarzyny Klimkiewicz-Deplano za dotychczasowe 10 lat można znaleźć ->tutaj<-

Chcąc docenić codzienny wkład naszych pracowników 9 czerwca br. spotkaliśmy się w Pałacu Rozalin by kontynuować świętowanie poprzez wspólny wyjazd. Spotkanie to pozwoliło nam odpocząć, naładować baterię i powspominać minione 10 lat. Była to doskonała okazja do podsumowań, dzielenia się historiami oraz rozważań na temat wizji przyszłości.

IMG 3967 blog 1024x768 - 10-lecie Advicero Nexia
IMG 3972 blog 1024x768 - 10-lecie Advicero Nexia

Integracje to nieodłączna część naszej firmy, dlatego podczas wyjazdu czekało na nas wiele atrakcji! Oprócz zabawnych anegdot, pysznego jedzenia i dużej ilości śmiechu mogliśmy także wziąć udział w tworzeniu lasu w słoiku, który później zabraliśmy ze sobą na pamiątkę. W Advicero Nexia wiemy jak ważne jest zdrowie psychiczne, dlatego nawet podczas wspólnych integracji staramy się wybrać aktywności, które przyczynią się do poprawy jakości naszego funkcjonowania. Wiele badań pokazuje pozytywny wpływ roślin na nasze samopoczucie, więc szczególnie podczas tak ważnego wyjazdu nie mogło ich zabraknąć.

IMG 4128 blog 1024x783 - 10-lecie Advicero Nexia

Mogliśmy także sprawdzić swoje zdolności pracy w grupie, orientacji w terenie, czy logicznego myślenia podczas zabawy w geocaching. Była to interesująca gra terenowa podczas której podzieleni na parę podzespołów mieliśmy do wykonania szereg zadań i łamigłówek do rozwiązania. Takie aktywności pozwalają nam nie tylko na aktywne spędzenie czasu, ale także na jeszcze większą elastyczność i synergię podczas codziennej pracy. Jest to również świetna forma zadbania o swoje zdrowie – psychiczne i fizyczne.

Przez te 10 lat konsekwentnie odpowiadając na zgłaszane przez Klientów potrzeby i reagując na ciągłe zmiany na rynku, Advicero Nexia dynamicznie rośnie i rozwija nowe linie serwisowe. Rozbudowywaliśmy przestrzeń, ponieważ z każdym rokiem było nas coraz więcej i zmieniliśmy podejście do wielu kwestii. Zaczęliśmy być częścią międzynarodowej sieci firm doradczych Nexia International, zmieniliśmy nasz branding, wprowadzaliśmy wiele udogodnień, nauczyliśmy się słuchać, uczyć na błędach, a także ciągle wprowadzamy małe zmiany i na bieżąco weryfikujemy, co faktycznie sprawdza się w naszym przypadku. To pozwala nam na stworzenie przyjaznego środowiska pracy w którym każda osoba jest jej ważną częścią.

IMG 3997 blog 1024x768 - 10-lecie Advicero Nexia

Przez te 10 lat chętnie dzieliliśmy się swoją wiedzą, wzięliśmy udział w niezliczonej ilości konferencji i wydarzeń biznesowych, a nasz wkład był wielokrotnie doceniany w prestiżowych rankingach. Zwiedziliśmy mnóstwo przepięknych miejsc, wspólnie celebrowaliśmy nasze sukcesy i świętowaliśmy ważne wydarzenia. Pomagaliśmy innym i dbaliśmy o środowisko, a przede wszystkim lubiliśmy spędzać ze sobą czas.

Cotygodniowe śniadania w biurze, wspólne wyjścia na lunch i poznawanie kuchni świata pozwala poznać nam się wzajemnie jeszcze lepiej. Przygotowywanie szlachetnych paczek, angażowanie się w akcje charytatywne, dbanie o naszą planetę czy coroczna inicjatywa tworzenia kartek świątecznych gdzie budżet przeznaczamy na wybrane przez naszych pracowników fundacje potwierdza jakie wyznajemy wartości jako firma i co jest ważne dla nas i naszych pracowników. Te wszystkie działania pokazują to jaką organizacją jesteśmy i cieszymy się, że wspólnie dalej możemy tworzyć przyjazne środowisko pracy.

Zapraszamy do zabrania się razem z nami w podróż po minionych latach:

->Głęboczek 2021

->Advicero Nexia Christmas 2021

–>Nexia Day 2021

–>Nexia Day 2020

->Advicero Nexia Christmas 2020

->Nicea 2019

->Advicero Nexia Christmas 2019

–>Nexia Day 2019

->Sardynia 2018

->Advicero Nexia Christmas 2018

–>Nexia Day 2018

->WOŚP

->Ekologia

->Szlachetna paczka

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim obecnym i byłym Pracownikom, naszym Klientom, Przyjaciołom i wszystkim, którzy uwierzyli w Advicero Nexia na początku naszej działalności i pomagali nam budować silną i profesjonalną organizację, którą jesteśmy obecnie. Bez Was i Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe.

Dziękujemy!

Podobne wpisy