Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / 10 lat działalności Advicero Nexia

10 lat działalności Advicero Nexia

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

W tym roku jako Advicero Nexia obchodzimy 10-lecia prowadzenia działalności. Był to okres, kiedy odnieśliśmy wiele sukcesów, ale też mierzyliśmy się z wieloma ciekawymi wyzwaniami.

10 lat temu zaczynaliśmy działalność w kilkuosobowym zespole, który zajmował się wyłącznie doradztwem podatkowym, a z biegiem czasu w Advicero Nexia zaczynały działać kolejne linie biznesowe – usługi księgowe, rozliczanie płac, usługi doradcze. W 2013 r. dołączyliśmy do międzynarodowej sieci Nexia International. Dziś jesteśmy kilkudziesięcioosobowym zespołem świetnych specjalistów i ambitnych doradców dążących do ciągłego doskonalenia zawodowego.

Nasz sukces jest zasługą ludzi, którzy od początku tworzyli naszą organizację – bez zespołu nie bylibyśmy w stanie być w tym miejscu, w którym jesteśmy obecnie.

Dziękujemy wszystkim obecnym i byłym Pracownikom za codzienną pracę i wytrwałość w dążeniu do świadczenia profesjonalnych usług.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem, za to, że jesteście z nami od lat i wybieracie nas jako swojego doradcę.

Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom za nieustanne wsparcie i kibicowanie nam na każdym kroku.

Dziękujemy wszystkim, którzy uwierzyli w Advicero Nexia na początku naszej działalności i pomagali nam budować silną i profesjonalną organizację, którą jesteśmy obecnie.

Obchody 10-lecia przypadają na dość trudny czas, dlatego życzymy nam wszystkim, żebyśmy wyszli zwycięską ręką z tych turbulencji, silniejsi i pewni wartości, którymi chcemy się kierować, a kolejne 10-lecie Advicero Nexia mogli obchodzić już w spokojniejszych czasach.

Dziękujemy!

Partnerzy oraz zespół Advicero Nexia

Podobne wpisy