Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

gora 1024x315 - Wesołych Świąt

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

Dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie szczęście, dużo zdrowia i spokoju w życiu prywatnym oraz sukcesy zawodowe, które przerosną Państwa oczekiwania.

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku 2022!

Partnerzy i Zespół Advicero Nexia

To już kolejny rok kiedy wszyscy nasi pracownicy oraz ich rodziny samodzielnie wykonali kartki świąteczne, dzięki czemu całość tegorocznego funduszu przeznaczonego na kartki została przekazana wybranym przez pracowników fundacjom charytatywnym. Cieszymy się, że możemy wspomóc takie podmioty jak Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, Fundacja „azylu pod psim aniołem”, Fundacja Ocalenie, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja ” Przyjaciele Zwierząt”, Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR, Fundacja „Przyjaciele zwierząt dla zwierząt”, Centrum adopcyjne „Ada” oraz Stowarzyszenie SPES.

W tym roku włączyliśmy się także w inicjatywę Szlachetnej Paczki, gdzie mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym poprzez skompletowanie paczek dla wybranych rodzin. Jest to jedno z wielu charytatywnych działań podjętych przez Advicero Nexia w minionym roku. Mamy nadzieję, że dzięki swojej postawie zachęcimy również do podjęcia aktywności przez inne osoby, nie tylko od święta.

logotyp szlachetnapaczka poziom biale na czerwonym 1024x477 - Wesołych Świąt

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wykonanych kartek w formie online:

Podobne wpisy