Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

gora 1024x315 - Wesołych Świąt

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

Dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie szczęście, dużo zdrowia i spokoju w życiu prywatnym oraz sukcesy zawodowe, które przerosną Państwa oczekiwania.

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku 2023!

Partnerzy i Zespół Advicero Nexia

To już kolejny rok, kiedy wszyscy nasi pracownicy oraz ich rodziny samodzielnie wykonali kartki świąteczne. Każda kartka to określona kwota pieniężna, która jest przekazana na wybrane przez naszych pracowników fundacje charytatywne. Cieszymy się, że możemy wspomóc takie podmioty jak Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Fundacja „Przyjaciele zwierząt dla zwierząt”, Centrum adopcyjne „Ada”, Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio, Fundacja DKMS, Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu, Dolnośląski inspektorat ochrony zwierząt, Stowarzyszenie Animo, Stowarzyszenie Boksery Niczyje, Fundacja WOŚP, Fundacja RUNA – pomoc zwierzętom, Fundacja pomocy osobom niepełnosprawnym SŁONECZKO, Fundacja Gajusz, Dom dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka oraz SOS Wioski Dziecięce. Dodatkowo w tym roku jako Advicero Nexia, zdecydowaliśmy się na wsparcie Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Po raz kolejny włączyliśmy się także w inicjatywę Szlachetnej Paczki i mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym. Jest to jedno z wielu działań charytatywnych podjętych przez Advicero Nexia w minionym roku. Mamy nadzieję, że dzięki swojej postawie zachęcimy również do podjęcia aktywności przez inne osoby, nie tylko od święta.

choinka image00031 768x1024 - Wesołych Świąt

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wykonanych kartek w formie online:

Podobne wpisy