Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

baner zyczenia swiateczne 2023 - Wesołych Świąt

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

Dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie szczęście, dużo zdrowia i spokoju w życiu prywatnym oraz sukcesy zawodowe, które przerosną Państwa oczekiwania.

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku 2024!

Partnerzy i Zespół Nexia Advicero

2023 Grafika swiateczna - Wesołych Świąt

To już kolejny rok, kiedy nasi pracownicy oraz ich rodziny samodzielnie wykonali kartki świąteczne. Każda kartka to określona kwota pieniężna, która jest przekazana na wybrane przez naszych pracowników fundacje charytatywne. Cieszymy się, że możemy wspomóc takie podmioty jak Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza, Fundacja Centrum Praw Kobiet, Alivia Onkofundacja, Fundacja „Tymczasowa Kanapa”, Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, Ratuj Konie – Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA!, Fundacja Domy Wspólnoty Chleb Życia, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, Lubelskie Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia, Fundacja Zwierzochron, Stowarzyszenie Sorsum Corda – w górę serca, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Po raz kolejny włączyliśmy się także w inicjatywę Szlachetnej Paczki i mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym. Jest to jedno z wielu działań charytatywnych podjętych przez Advicero Nexia w minionym roku. Mamy nadzieję, że dzięki swojej postawie zachęcimy również do podjęcia aktywności przez inne osoby, nie tylko od święta.

szlachetna paczka 2023 1 768x1024 - Wesołych Świąt

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wykonanych kartek w formie online:

Calosc 2 - Wesołych Świąt

Podobne wpisy