Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Advicero Nexia partnerem XXIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO FORUM „Podatki, płace i rachunkowość w praktyce”

Advicero Nexia partnerem XXIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO FORUM „Podatki, płace i rachunkowość w praktyce”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Advicero Nexia zostało partnerem merytorycznym XXIII edycji ogólnopolskiego forum: „Podatki, płace i rachunkowość w praktyce” organizowanego przez Portal FK.

To jedno z najważniejszych wydarzeń dla księgowych w 2022 r. zawierające najwyższy poziom merytoryczny gwarantowany przez ekspertów Portalu FK, w tym eksperta Advicero NexiaMirosława Siwińskiego, a także sześć bloków tematycznych, dotyczących podatków, wynagrodzeń i rachunkowości.

Zapraszamy na wydarzenie online już 11 maja 2022 r.  

Z okazji 20-lecia Portalu FK w ogólnopolskim forum na temat ostatnich zmian podatkowych wprowadzonych w Polskim Ładzie, a także planowanej nowelizacji ustawy o VAT będzie można wziąć udział bezpłatnie.

Praca księgowych w ostatnim czasie nie należy do łatwych. Do tego dochodzą nieustanne zmiany przepisów i chaos legislacyjny.

Polski Ład, zanim wszedł w życie, był kilka razy nowelizowany. A przed nami kolejna rewolucja podatkowa, która wejdzie w życie od lipca 2022 roku. Do tego dochodzą jeszcze nowe zasady wysyłania faktur w Krajowym Systemie e-faktur. A za chwilę będziemy mieć pakiet SLIM VAT 3.

Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

Podczas forum eksperci w praktyczny sposób przedstawią Państwu najważniejsze w ostatnim czasie zmiany i przygotują na wejście nowych przepisów.

Tematyka konferencji została podziela na 6 bloków tematycznych:

  • Rewolucyjne zmiany podatkowe od 1 lipca 2022 r.
  • SLIM VAT 3- Kolejna odsłona uproszczeń w podatku od towarów i usług
  • Zatwierdzanie sprawozdań 2021
  • Rozliczanie leasingu w praktyce
  • Amortyzacja podatkowa i bilansowa. Ostatnie zmiany i praktyczne wskazówki
  • KSEF – jak przygotować się na e-faktury

Serdecznie zapraszamy!

Link do zapisów -> tutaj <-

Podobne wpisy