Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / 21.09 – Doing business in Romania – Kraków

21.09 – Doing business in Romania – Kraków

Za nami konferencja „Doing business in Romania” organizowana przez Centrum Business in Małopolska i Konsulat Honorowy Rumunii w Krakowie, która odbyła się 21 października w Krakowskim Parku Technologicznym.

Polska i Rumunia, to kraje które łączą wielowiekowe więzi polityczne, kulturalne, a także gospodarcze. Dla województwa małopolskiego Rumunia jest 8. najważniejszym partnerem eksportowym, dlatego to właśnie w Krakowie odbyła się konferencja. Podczas wydarzenia przedstawiono możliwości jakie oferuje rynek rumuński. Była to także wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy i spotkania z ekspertami i praktykami rynku rumuńskiego. Katarzyna Klimkiewicz-Deplano – Partner Zarządzająca w Advicero Nexia, dzięki przynależności do międzynarodowej sieci Nexia International oraz współpracy z Nexia CRG, miała okazję przedstawić uwarunkowania podatkowe wejścia na rynek rumuński.

Wydarzenie było objęte patronatem przez Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego, Ambasadę Rumunii w Polsce, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Krajową Izbę Gospodarczą.

KRK 20220921 152737 1024x462 - 21.09 - Doing business in Romania - Kraków
Katarzyna Klimkiewicz-Deplano – Partner Zarządzająca Advicero Nexia
Doing business in Romania 1024x1024 - 21.09 - Doing business in Romania - Kraków

Podobne wpisy