Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / II Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych

II Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych

Przyszłość pełna wyzwań, czyli o roli CFO w dobie globalnych zmian

Jak zmieni się rola Dyrektora Finansowego w obecnym otoczeniu biznesowym? W jaki sposób będzie przebiegać kryzys pandemiczny? Co w praktyce dla polskich przedsiębiorców oznacza Brexit? Jakie znaczenie na funkcjonowanie zespołu finansów mają technologie? Czy warto inwestować w budowanie niezależnej funkcji podatkowej w organizacji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskamy podczas II Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów Finansowych, organizowanego pod patronatem INFOR PL oraz „Dziennika Gazety Prawnej”.

Przyszłość i podatki

Głównym celem tegorocznej edycji Forum jest przedstawienie wyzwań stojących przed menedżerami działów finansowych. Duża uwaga zostanie poświęcona strategicznej roli CFO. Program obejmuje 2 bloki tematyczne. Pierwszy z nich będzie dotyczył pandemii i jej wpływu na dalsze losy polskich przedsiębiorstw, skutków brexitu, a także transformacji cyfrowej. Następny będzie obejmował rozmowy o rewolucji podatkowej, która toczy się na arenie krajowej. Zostaną omówione kolejne zmiany w prawie podatkowym.

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano – partner zarządzający Advicero Nexia będzie miała okazję wziąć udział w dyskusji panelowej nt. roli CFO w obecnym otoczeniu biznesowym.

Dbałość o bezpieczeństwo

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ze względu na wprowadzony stan pandemiczny.

W związku z nim podczas realizacji stacjonarnej Organizator przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz wyposaża Uczestników w niezbędne środki ochronne. Istnieje możliwość udziału online.

Informacje organizacyjne

Wydarzenie odbędzie się 27-28 października br. w hotelu Airport Okęcie, przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie.

IIOFDF Nexia - II Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych

Serdecznie zapraszamy!

Podobne wpisy