Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Dwie Godziny dla Rodziny – Międzynarodowy Dzień Rodzin 2022

Dwie Godziny dla Rodziny – Międzynarodowy Dzień Rodzin 2022

PL 2h4family 11 edycja 2022 2000x2000 1024x1024 - Dwie Godziny dla Rodziny – Międzynarodowy Dzień Rodzin 2022

Już po raz kolejny dołączyliśmy do Globalnego Ruchu Społecznego na rzecz bliskości „Dwie Godziny dla Rodziny/Dwie Godziny dla CZŁOWIEKA” organizowanego przez fundację Humanites Institute.

Ta akcja ma na celu zachęcenie do pogłębienia relacji międzyludzkich, zatrzymania się na chwilę i spędzenia czasu z najbliższymi bez codziennych dystraktorów.

Ledwie zaczęliśmy odzyskiwać energię po pandemii, a wybuchła wojna za naszą wschodnią granicą. W tym trudnym czasie, szczególnie ważne jest wsparcie, które dostajemy od bliskich oraz wsparcie, jakim my obdarzamy innych. 

Dlatego w Advicero Nexia, wiedząc jak ważny jest dobrostan psychiczny szczególnie podczas codziennej pracy i biorąc pod uwagę to, że badania pokazują, że silne i głębokie relacje z rodziną i przyjaciółmi są warunkiem naszego szczęścia, postanowiliśmy dziś umożliwić naszym pracownikom spędzenie czasu z najbliższymi poprzez skrócenie czasu pracy o 2 godziny. Mamy nadzieję, że dzięki temu zachęcimy do pogłębienia relacji z najbliższymi, a także do zastanowienia się, co jest dla nas prawdziwą wartością. 

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wykorzystania tego momentu do nawiązania bliższego kontaktu z najważniejszymi dla nas osobami.

Podobne wpisy