Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / 2 nowych partnerów w Advicero Nexia

2 nowych partnerów w Advicero Nexia

W związku z ciągłym rozwojem i zgłaszanymi przez Klientów potrzebami Advicero Nexia rozszerza swój obszar działalności o spółkę zajmującą się kwestiami prawnymi. Już teraz mogą Państwo korzystać z usług Advicero Legal Siwiński. Spółka ta specjalizuje się m.in. w sprawach z pogranicza prawa podatkowego z prawem cywilnym, handlowym i gospodarczym, postępowaniach ogólno-administracyjnych, w tym w przedmiocie dotacji oświatowej i innych objętych systemem finansów publicznych, postępowaniach karnoskarbowych oraz cywilnych w zakresie powiązanym z prawem finansowym. Advicero Legal Siwiński również zajmuje się sporządzaniem wybranych umów, rejestracją spółek oraz wybranymi sprawami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Nie są to jedyne zmiany jakie czekają Advicero Nexia. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że z początkiem listopada 2019 roku Aneta Bugalska oraz Mirosław Siwiński objęli stanowiska partnerskie. Jesteśmy przekonani, że ich wiedza i doświadczenie pozwolą na dalszy dynamiczny rozwój Advicero Nexia w Polsce oraz dalsze świadczenie usług na wysokim profesjonalnym poziomie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowych rolach!

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, partner zarządzający w Advicero Nexia: „W Advicero Nexia mamy obecnie 4 partnerów, których wspiera świetny zespół doradców podatkowych, doświadczonych księgowych oraz skrupulatnych prawników. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi z zakresu podatków, księgowości, rozliczania płac oraz prawa. Aneta i Mirosław są wyróżniającymi się specjalistami i liderami swoich zespołów. Bardzo się cieszę, że tak zaangażowani eksperci dołączyli do grona partnerów w naszej firmie”.

Oferujemy naszym Klientom, w szczególności tym chcącym zacząć inwestycje w Polsce, obsługę na zasadach One-Stop-Shop – kompleksową i odpowiadającą na ich najważniejsze biznesowe potrzeby. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem office@advicero.eu.

Aneta Bugalska, Partner – kieruje pracą działu Accounting & Payroll w Advicero Nexia. Posiada prawie 20-letnie doświadczenie zawodowe oraz licencję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. W ciągu swej kariery zawodowej współpracowała z międzynarodowymi firmami konsultingowymi, w tym w latach 2011-2016 z firmami z tzw. Wielkiej Czwórki. Aneta specjalizuje się w księgowości spółek międzynarodowych, ma bogate doświadczenie w zakresie podatków, rachunkowości oraz raportowania zarówno według przepisów polskich jaki i MSR oraz US GAAPS. Brała udział w wielu projektach w zakresie przekształceń podmiotów gospodarczych (m.in. fuzje, przejęcia, likwidacje), optymalizacji podatkowych, odtwarzania ksiąg rachunkowych, czy też korekt podatkowych. Doradza w zakresie bieżącego funkcjonowania spółek handlowych, usługowych, czy produkcyjnych.

Mirosław Siwiński, Partner – doradca podatkowy oraz radca prawny z bogatym doświadczeniem w obsłudze postępowań i wydawaniu opinii. Posiada prawie 20 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się szczególnie w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, podatków dochodowych, czy przeprowadzaniu analizy podatkowej. Mirosław posiada również doświadczenie w zagadnieniach z pogranicza prawa cywilnego i podatkowego oraz postępowaniach przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi, a także Trybunałem Sprawiedliwości UE. Zajmuje się również sporządzaniem opinii i pism procesowych z zakresu prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotacji oświatowych i transportu drogowego. Posiada też rozległe doświadczenie procesowe w sprawach ubezpieczeń społecznych, cywilnych i prawa pracy. Jest autorem i współautorem publikacji książkowych o tematyce podatkowej, w szczególności „Komentarza do podatku od towarów i usług” oraz „Komentarza do podatku akcyzowego” oraz licznych cyklicznych publikacji w prasie codziennej, branżowej oraz na portalach internetowych. Specjalizuje się szczególnie w komentarzach oraz prelekcjach w zakresie podatku VAT, podatku akcyzowego, analizy podatkowej oraz postępowań podatkowych. 

www wizerunekprofesjonalisty pl Advisero Nexia 153 Edit 2 - 2 nowych partnerów w Advicero Nexia

Podobne wpisy