Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Nowi partnerzy w Advicero Nexia

Nowi partnerzy w Advicero Nexia

Listopad był bardzo intensywnym miesiącem w Advicero Nexia. Mieliśmy okazję całą firmą świętować awanse dwóch nowych partnerów – Anety Bugalskiej i Mirosława Siwińskiego. Aneta zajmuje się nadzorem pracy działu księgowego i kadrowego, a Mirek będzie odpowiedzialny za wszelkie kwestie prawne, a także za projekty z zakresu prawa podatkowego. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie oraz wiedza Anety i Mirka pozwolą na dalszy dynamiczny rozwój Advicero Nexia w Polsce oraz dalsze świadczenie usług na wysokim profesjonalnym poziomie. Awanse były również świetną okazją do świętowania i wspólnego spędzenia czasu.

W Advicero Nexia mamy obecnie 4 partnerów, których wspiera świetny zespół doradców podatkowych, doświadczonych księgowych oraz skrupulatnych prawników. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi z zakresu podatków, księgowości, rozliczania płac oraz prawa.

Oferujemy naszym Klientom, w szczególności tym chcącym zacząć inwestycje w Polsce, obsługę na zasadach One-Stop-Shop – kompleksową i odpowiadającą na ich najważniejsze biznesowe potrzeby. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem office@advicero.eu.

11 1024x582 - Nowi partnerzy w Advicero Nexia
14 2 1024x768 - Nowi partnerzy w Advicero Nexia
5 768x1024 - Nowi partnerzy w Advicero Nexia

Oprócz awansów świętowaliśmy również rozpoczęcie działalności nowego podmiotu – Advicero Legal Siwiński. Nowa spółka specjalizuje się w doradztwie prawnym dla podmiotów działających na polskim rynku i jest odpowiedzią na zgłaszane przez Państwa potrzeby.

Advicero Legal Siwiński ukierunkowana jest na pomoc m.in. w sprawach z pogranicza prawa podatkowego z prawem cywilnym, handlowym i gospodarczym, postępowaniach ogólno-administracyjnych, w tym w przedmiocie dotacji oświatowej i innych objętych systemem finansów publicznych, postępowaniach karnoskarbowych oraz cywilnych w zakresie powiązanym z prawem finansowym. Zajmuje się również sporządzaniem wybranych umów, rejestracją spółek oraz wybranymi sprawami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Podobne wpisy