Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Indywidualne szkolenia dla firm

Indywidualne szkolenia dla firm

Przedsiębiorcy muszą często na bieżąco śledzić wszelkie zmiany przepisów mogące wpłynąć na funkcjonowanie ich biznesu, co może stanowić nie lada wyzwanie, dlatego oprócz zapewnienia szerokiego wachlarza usług podatkowych i księgowych prowadzimy również szkolenia dla firm z zakresu podatków, księgowości oraz rachunkowości.

Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami z różnych branż oraz rozległemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować tematykę oraz formę szkolenia do indywidualnych potrzeb Klienta. Skupiamy się przede wszystkim na praktycznych oraz problematycznych kwestiach w danej spółce.

Szereg zmian wprowadzonych w zakresie Polskiego Ładu spowodował, że coraz więcej firm musi ocenić ich wpływ na działalność firmy w przyszłym roku. Dlatego jako Advicero Nexia przeprowadziliśmy do tej pory cykl szkoleń pomagających przedsiębiorcom odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

W ostatnim tygodniu mieliśmy okazję przeprowadzić szkolenie z najważniejszych zmian dla Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem office@advicero.eu w celu przygotowania indywidualnego programu szkolenia dopasowanego do Państwa potrzeb.

polski izba 1024x576 - Indywidualne szkolenia dla firm

Podobne wpisy