Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Nexia wyróżniona nagrodą Diversity, Equity and Inclusion Initiative of the Year 2023

Nexia wyróżniona nagrodą Diversity, Equity and Inclusion Initiative of the Year 2023

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia International Accounting Forum & Awards (IAFA), które odbyło się 29 czerwca br. w Londynie, międzynarodowa sieć Nexia została laureatem prestiżowej nagrody Diversity, Equity and Inclusion Initiative of the Year. Nagroda ta celebruje firmę, która danego roku osiągnęła największe sukcesy i wyznaczyła nowe, wyższe standardy we wdrażaniu różnorodności, równości i integracji w swojej działalności biznesowej.

1688731660716 - Nexia wyróżniona nagrodą Diversity, Equity and Inclusion Initiative of the Year 2023

Wydarzenie International Accounting Forum & Awards gromadzi przedstawicieli z całego świata rachunkowości i stwarza możliwość do omówienia najważniejszych kwestii dotyczących reprezentowanych przez nich sektorów gospodarki i ich możliwości rozwojowych. Wydarzenie rozpoczęło się konferencją, podczas której prelegenci przedstawili najnowsze strategie, praktyczne przykłady i rozwiązania dla firm, które pozwolą im wyprzedzić konkurencję i usprawnić pracę. Z kolei wieczorem zorganizowano rozdanie nagród podczas którego odznaczane są firmy i ich przedstawiciele za wyjątkowy wkład w rachunkowość w ciągu minionego roku.

Jednym z głównych programów Nexii jest inicjatywa wspierająca rozwój przyszłych liderek w celu wykorzystania ich pełnego potencjału i promowania kobiet na stanowiskach kierowniczych. Misją programu jest inspirowanie kobiet, zwiększenie ich pewności siebie i wsparcie na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego. W tym celu, w 2022 roku, uruchomiony został inkluzywny program Aspiring Women Leader (AWL), który wspiera kobiety w samodzielnym odkryciu swoich aspiracji i obraniu własnej, indywidualnej ścieżki zawodowej do sukcesu. W programie już teraz biorą udział kobiety z prawie całego świata – Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki oraz Azji i Pacyfiku.

Cieszymy się, że możemy być częścią międzynarodowej sieci, której członkowie wspólnie dążą do stworzenia bardziej sprawiedliwego i równego świata dla wszystkich. Z chęcią wspieramy kobiety na ich drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego i staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki ku temu.

Podobne wpisy