Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Nexia International wyróżniona rankingu Digital Accountancy Awards 2021

Nexia International wyróżniona rankingu Digital Accountancy Awards 2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sieć Nexia International otrzymała tytuł „Sieci roku” zwyciężając tym samym w kategorii „Network of the Year” podczas tegorocznego Digital Accountancy Awards 2021. 

Nexia International od lat podkreśla ważność jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego podejścia przez spółki członkowskie, dlatego jest to tym większe wyróżnienie, ponieważ było to jedno z głównych kryteriów wyboru w nominowanej kategorii. Dodatkowo, naszą globalną sieć doceniono za sukcesy we wdrażaniu strategicznych oraz operacyjnych celów, jak również realizację rentownego wzrostu. Pozwoliło to także na zwiększenie rozpoznawalności sieci w ciągu ostatniego roku.

Był to doskonały rok, nie tylko ze względu na wyróżnienie działania samej sieci, ale także Kevin Arnold – CEO w Nexia International otrzymał wybitną nagrodę „Lifetime Achievement Award”, która była docenieniem jego działalność oraz osiągnięć od momentu rozpoczęcia kariery zawodowej. Podczas dotychczasowego zarządzania siecią przez Kevina udało się powiększyć dwukrotnie przychody w ciągu ostatnich 5 lat, a także awansować na 8 pozycję w rankingu najlepszych międzynarodowych sieci.

Cieszymy się, że możemy być częścią tak docenianej sieci oraz że nasze działania również przyczyniły się do promowania świadczenia najwyższej jakości profesjonalnych usług.

Jeszcze raz ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nexia International to globalna sieć niezależnych firm audytorskich, księgowych i konsultingowych posiadająca ponad 720 biur w przeszło 120 centralnych punktach finansowych i gospodarczych świata, której jesteśmy częścią.

Więc informacji na temat wyróżnienia mogą Państwo znaleźć ->tutaj<-.

nexia award - Nexia International wyróżniona rankingu Digital Accountancy Awards 2021

Podobne wpisy