Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Solar Future Poland

Solar Future Poland

2 września br. w hotelu InterContinental w Warszawie obyła się konferencja The Solar Future Poland organizowana przez Solarplaza, której mieliśmy okazję być Partnerem podatkowo-finansowym.

TSF Poland Conference 031 3347 - Solar Future Poland

Rynek fotowoltaiki w Polsce rozwija się niezwykle szybko. Już teraz Polska zajmuje 5. miejsce wśród najszybciej rozwijających się rynków w Europie, a obszar energii słonecznej zapewnia coraz więcej ekscytujących możliwości dla tych, którzy chcą się rozwijać i inwestować.

Lokalna wiedza i zrozumienie krajowego rynku, jak również odpowiednie kontakty i wiedza na temat podatków jest niezbędna do prowadzenia z sukcesem działalności w obszerze energetyki odnawialnej.

TSF Poland Conference 104 7044 scaled - Solar Future Poland

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano – Partner zarządzający w Advicero Nexia przedstawiła najważniejsze kwestie dotyczące inwestycji w Polsce oraz odpowiedziała na najczęściej pojawiające się pytania. Uczestnicy otrzymali kluczowe wskazówki dotyczące kwestii regulacyjnych i podatkowych przydatnych przy dalszym rozwoju działalności, a także przy rozszerzeniu zakresu bieżących projektów.

TSF Poland Conference 023 3337 1 1024x681 - Solar Future Poland

Było to jedyne takie wydarzenie w tym roku, podczas którego poruszone zostały najważniejsze kwestie dotyczące branży energetyki odnawialnej w Polsce. Nie zabrakło dyskusji w kuluarach, a także wymiany spostrzeżeń na temat ciągle zamieniającego się rynku energetycznego. Konferencja umożliwiła również podzielenie się swoimi doświadczeniami na temat branży energetycznej w poszczególnych krajach i porównania jak sytuacja globalna odnosi się do lokalnego rynku energetycznego. Podczas konferencji eksperci dzielili się również najnowszymi innowacjami technicznymi i możliwościami zwiększenia wydajności instalacji fotowoltaicznej.

TSF Poland Conference 063 6969 1024x684 - Solar Future Poland
TSF Poland Conference 028 3342 1024x681 - Solar Future Poland

Podobne wpisy