Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Nexia Advisory Conference

Nexia Advisory Conference

W dniach 25 – 28 kwietnia br. odbyła się pierwsza konferencja Nexia Advisory Conference w Madrycie. Podczas wydarzenia Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, Partner Zarządzająca w Advicero Nexia miała możliwość poprowadzenia wystąpienia dotyczącego najciekawszych rozwiązań podatkowych i księgowych, które w przyszłości mogą zostać wdrożone w innych krajach.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez międzynarodową sieć Nexia dla należących do niej firm członkowskich. Nexia International zrzesza ponad 250 niezależnych firm księgowych i konsultingowych oraz jest obecna w ponad 120 krajach. Dzięki członkostwu mamy możliwość współpracowania i dzielenia się wiedzą z biurami z całego świata, w celu zapewnienia naszym Klientom jak najlepszej i dostosowanej do ich potrzeb obsługi. Nexia nie tylko zapewnia usługi audytorskie i konsultingowe na skalę międzynarodową, ale również stwarza możliwość nawiązywania relacji między firmami członkowskimi. Jedną z takich okazji była właśnie konferencja Nexia Advisory Conference w Madrycie.

Networking Nexia Advisory Conference 2023 - Nexia Advisory Conference

Podczas trzydniowej konferencji odbyło się aż 11 sesji tematycznych, w których eksperci z różnych firm członkowskich mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat jednego z czterech przewodnich tematów: outsourcingu finansowego, finansów korporacyjnych oraz doradztwa w zakresie ryzyka lub prawa. Natomiast popołudniami i wieczorami uczestnicy w przyjaznej atmosferze mieli możliwość zawężać więzi i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi ekspertami. Osoby biorące udział w konferencji miały także okazję zwiedzenia stolicy i poznania prawdziwych smaków Hiszpanii.

KKD kolacja Nexia Advisory Conference 2023 - Nexia Advisory Conference

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano – Partner Zarządzająca i Doradca Podatkowy w Advicero Nexia przybliżyła temat najciekawszych rozwiązań podatkowych i księgowych w Polce, które w przyszłości mogą zostać wdrożone w innych krajach. Nasza ekspertka przedstawiła jak wygląda system podatkowy i procesy księgowe w Polsce oraz przedstawiła w jaki sposób mogą one zostać wykorzystane przez inne kraje. Była to doskonała okazja do podzielenia się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem z ponad 90 przedstawicielami firm członkowskich z całego świata należących do sieci Nexia!

KKD wystapienie Neixa Advisory Conference 2023 - Nexia Advisory Conference

Dziękujemy za obecność i aktywne uczestniczenie w panelu prowadzonym przez naszą ekspertkę. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Nexia Advisory Conference i dołożyć naszą cegiełkę do powodzenia całego przedsięwzięcia. Wydarzenie to nie tylko pozwoliło nam podzielić się naszą merytoryczną wiedzą, ale również wzmocnić relacje z innymi firmami członkowskimi należącymi do sieci Nexia.

Podobne wpisy