Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Dorota Jędrysiak awansowała na nowe stanowisko i tym samym dołączyła do grona Partnerów Nexia Advicero

Dorota Jędrysiak awansowała na nowe stanowisko i tym samym dołączyła do grona Partnerów Nexia Advicero

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dorota Jędrysiak (uprzednio Senior Accounting Manager w Nexia Advicero) awansowała do nowej roli jako Accounting Partner. W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję całą firmą świętować jej sukces. Była to również świetna okazja do tego, aby spotkać się w większym gronie w biurze i wspólnie spędzić czas.

IMG 4252 1 1024x768 - Dorota Jędrysiak awansowała na nowe stanowisko i tym samym dołączyła do grona Partnerów Nexia Advicero

Dorota związana jest z Nexia Advicero od 2013 roku. Jej praca od początku charakteryzowała się profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w rozwój i życie firmy. Obowiązki, które obejmuje to między innymi nadzór merytoryczny nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz obsługa kontroli podatkowych.

Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie Doroty i włączenie jej do grona Partnerów pozwoli Nexia Advicero na dynamiczny rozwój oraz dalsze utrzymanie wysokiej jakości i zakresu naszych usług w Polsce oraz za granicą.

Obecnie w Nexia Advicero mamy już 5 partnerów, których wspiera świetny zespół doradców podatkowych, doświadczonych księgowych oraz skrupulatnych prawników. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi z zakresu podatków, księgowości, rozliczania płac oraz prawa.

Dorota, gratulujemy!

Podobne wpisy