Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Nexia Advicero po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu firm doradztwa podatkowego 2024

Nexia Advicero po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu firm doradztwa podatkowego 2024

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nexia Advicero po raz kolejny zdobyła tytuły i wyróżnienia w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego prowadzonym przez gazetę Rzeczpospolita.

0G2A0891 - Nexia Advicero po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu firm doradztwa podatkowego 2024

W tym roku wyróżnienia indywidualne otrzymało trzech naszych specjalistów:

  1. Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, Partner Zarządzająca w Nexia Advicero, została wyróżniona jako najlepszy specjalista w Międzynarodowym Prawie Podatkowym po raz czwarty z rzędu.
  2. Agnieszka Kosicka, Senior Manager w Nexia Advicero, została wyróżniona jako rekomendowany specjalista w CIT.
  3. Adam Barcikowski, Manager w Nexia Advicero, został wyróżniony jako rekomendowany specjalista w PIT.

Wielką dumą jest dla nas również wygrana drugi rok z rzędu w kategorii „Działalność Pro Bono„. Cieszymy się, że nasze działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu zostały po raz kolejny docenione, gdyż są one nieodłącznym elementem pracy w Nexia Advicero.

Zdobycie nagród oraz wyróżnień nie byłoby możliwe bez naszego zespołu specjalistów oraz współpracy z Wami, Drodzy Klienci. Wasze potrzeby i projekty pozwalają nam stale poszerzać kompetencje i rozwijać jakość świadczonych usług. Z tego miejsca chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za obdarzenie nas zaufaniem oraz zaangażowanie.

20240424 161203 1 1 768x1024 - Nexia Advicero po raz kolejny wyróżniona w prestiżowym rankingu firm doradztwa podatkowego 2024

Podobne wpisy