Aktualności

Advicero Nexia
Strona główna / Aktualności / Dwie Godziny dla Rodziny – Międzynarodowy Dzień Rodzin 2024

Dwie Godziny dla Rodziny – Międzynarodowy Dzień Rodzin 2024

2h dla rodziny 1 1024x599 - Dwie Godziny dla Rodziny – Międzynarodowy Dzień Rodzin 2024

Po raz kolejny dołączyliśmy do Globalnego Ruchu Społecznego na rzecz bliskości „HumanBE – Dwie Godziny dla Rodziny” organizowanego przez fundację Instytut Humanites – Człowiek i Technologia.

Ta akcja ma na celu zachęcenie do pogłębienia relacji międzyludzkich i spędzenia czasu z najbliższymi bez codziennych dystraktorów. To doskonała okazja na zatrzymanie się na chwilę i pielęgnowanie naszych relacji.

W Nexia Advicero cenimy dobrostan psychiczny naszych pracowników, a wszystkie działania podejmujemy w zgodzie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Wierzymy, że inicjatywa ta wpływa pozytywnie nie tylko na jednostkę, ale również na cały Zespół, bowiem spędzanie wspólnego czasu z najbliższymi i wzmacnianie z nimi więzi, przynosi korzyści zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o zachowanie równowagi w tych dwóch obszarach.

Hasło tegorocznej edycji akcji to „Wielkie marzenia łączą pokolenia!”, dlatego dziś skróciliśmy czas pracy by nasi pracownicy mogli przeznaczyć go na budowanie dobrych więzi nie tylko w miejscu pracy, ale też w rodzinie, wśród przyjaciół i w gronie znajomych. Wspólna realizacja marzeń to doskonały sposób na wykorzystanie tego czasu z bliskimi, a pragnienia te duże i te małe są doskonałym tematem do rozmów, które wzmacniają więzi!

Zapraszamy wszystkich do wykorzystania tego momentu do nawiązania bliższego kontaktu z najważniejszymi dla nas osobami i podzielenie się z nimi swoimi marzeniami!

Więcej informacji na temat inicjatywy „Dwie Godziny dla Rodziny” można znaleźć ->tutaj<-

Podobne wpisy